ضرب و شتم یک خبرنگار توسط محافظان رحیمی

کد خبر: ۲۰۱۶۳. سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۹:۵۸ [ نسخه چاپی ]
یکی از محافظان در تلاش برای فرونشاندن فریاد کمک‌خواهی خبرنگار مضروب وی را در اتاقی محبوس کرد که با میانجی‌گری روابط عمومی وزارت بهداشت، حکم به رهایی خبرنگار مضروب فارس داد!


به گزارش زلال نیوز به نقل از فارس در جریان حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح مجتمع پژوهشی و تحقیقاتی نیایش خبرنگار فارس از سوی تعدادی از محافظان وی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

برپایه این گزارش،‌ در مراسم افتتاح مجتمع پژوهشی و تحقیقاتی نیایش تیم حفاظت رحیمی مانع از نزدیک شدن خبرنگاران به وی می‌شدند، خبرنگار فارس درتلاش برای طرح سئوالی درباره اقدامات دولت برای رفع مشکلات بیماران کلیوی از رحیمی در حلقه گروهی از محافظان وی قرار گرفت و تعدادی از آنان با فحاشی و ضرب و شتم در ابتدا مانع از ورود خبرنگار  فارس به  سالنی که رحیمی در آن حضور داشت ، شده و در پی مقاومت خبرنگار برای ورود به سالن،‌ درب ورودی را به صورت خبرنگار فارس کوبیدند.

در جریان این برخورد فیزیکی، یکی از محافظان در تلاش برای فرونشاندن فریاد کمک‌خواهی خبرنگار مضروب وی را در اتاقی محبوس کرد که با میانجی‌گری روابط عمومی وزارت بهداشت، حکم به رهایی خبرنگار مضروب فارس داد!نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.