سوایق 4 متجاوز اعدامی صبح امروز در تهران + عکس

کد خبر: ۲۶۲۲۸. چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۳ [ نسخه چاپی ]
در پرونده سوم مرد جوانی در پوشش مسافربر اقدام به سوار کردن زنان جوان کرده و سپس با تغییر مسیر در محلی خلوت به آنها تجاوز کرده است. جبار سینگ یا همان احسان متهم دیگری است که در سال 85 پسر جوان 17 ساله‌ای را مورد تجاوز قرار داده و از اشرار سابقه دار بوده است.


بامداد چهارشنبه، چهار اراذل و اوباش و متجاوز به عنف در ملاء عام در شرق تهران اعدام شدند.

به گزارش زلال نیوز این چهار نفر بامداد چهارشنبه به اتهام تجاوز به عنف با حکم دادگاه و با حضور معاون دادستان تهران در ملاء عام اعدام شدند.

اعدام متهمان ساعت 6 بامداد در محله شاهد در خیابان شهید محلاتی شرق تهران انجام شد.به گزارش مهر، یکی از متهمان مرد جوانی است که سه سال قبل یک شب در حوالی میدان آزادی یک دختر دانشجو را با تهدید چاقو وحشیانه مورد تجاوز قرار داده بود اما به دلیل باقی ماندن تلفن همراهش در صحنه وقوع جرم مأموران پلیس موفق شدند او را دستگیر کنند.

در پرونده دیگر فردی در تیرماه سال 87 خود را به عنوان یکی از دوستان شوهر یک زن معرفی کرده و به بهانه دادن یک بسته از سوی شوهرش به او در خانه‌اش تجاوز کرده است.

همچنین در پرونده سوم مرد جوانی در پوشش مسافربر اقدام به سوار کردن زنان جوان کرده و سپس با تغییر مسیر در محلی خلوت به آنها تجاوز کرده است. جبار سینگ یا همان احسان متهم دیگری است که در سال 85 پسر جوان 17 ساله‌ای را مورد تجاوز قرار داده و از اشرار سابقه دار بوده است.


برچسب ها: اعدام ، متجاوز

31 خرداد 1391 +6 -4
امین: درود بر ملت ایران و این مسئولین دلسوز، حقشون کف دستاشون گذاشتند. کاش می شد مثل سگ کشتشون. ولی اینم خوبه.
23 مرداد 1392 +1 -4
علی: کاش میشد به اینها یک فرصت برا جبران اشتباهاتشان داد.
24 مرداد 1392 +3 -1
عرفان: این تصاویر باید مایه عبرت دیگران باشد.
1 تیر 1393 +0 -1
mihde: درود بر ملت اسلام ایران.

نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.