مادرگلشیفته:دختری که من بزرگ کردم خودفوخته نیست!

عریان شدن گلشیفته فراهانی+تصاویرجدید

کد خبر: ۱۷۱۹۴. شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۰، ساعت ۱۲:۳۴ [ نسخه چاپی ]
درحالیکه مادرگلشیفته فراهانی میگوید: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست واین تصویرکار فتوشاپ است ،البرز فیلمی را دراختیار دارد که درآن نشان میدهد او بهمراه تعدادی دیگری ازبازیگران به راحتی جلوی دوربین حاضرشده ولباس خود را ازتن بیرون میکنند.


درحالیکه گلشیفته فراهانی پیش ازاین درمصاحبه با یک مجله مشهور فرانسوی، نفرت خود را از حجاب بیان کرده ودراقدامی تازه تن برهنه خود را به نمایش گذاشت ،والدین اودرواکنش به انتشارتصویرازدخترشان مدعی شدند این تصویرجعلی و کار فتوشاپ است.
به گزارش زلال نیوز به نقل از البرز ،  انتشارتصویرعریان گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو موجب واکنش فهیمه رحیمیان وبهزاد فراهانی مادر وپدرگلشیفته شد.
مادرگلشیفته بارد تعلق این تصویر به دخترش گفت:در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.
 
وی که باتاکید خاصی این مطالب را بیان میکرد افزود:در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.
وی گفت: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.
همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره میگوید: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به در زیر آن نوشته وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.
وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.
واکنش والدین گلشیفته قراهانی به این تصویر درحالی منتشر میشود که مصاحبه دختر این خانواده درباره حجاب که  درمجله فرانسوی منتشرشدهرگزواکنشی یا تکذیبی را بهمراه نداشت.
ازسوی دیگر البرز فیلمی را دراختیار دارد که نشان میدهد گلشیفته فراهانی درکمال آرامش بهمراه تعداد دیگری از بازیگران غربی درمقابل دوربین حاضروبابیان جملاتی لباسهای خود را ازتن بیرون میکنند.
دراین فیلم که بیش از 20چهره مشهور سینما که همگی به زبان فرانسوی تلفظ میکننددرمقابل دوربین لباسهای خود را ازتن شان بیرون میکنند.
درفیلم مذکور 13زن دیگر بهمراه گلشیفته فراهانی دست به این کارمیزنند که گلشیفته بعنوان نفرپنجم بدون بیان کلامی تنها لباسی که به تن دارد را ازتن بیرون میکند.
باتوجه به اینکه دیوار حاشا بلنداست البرز دوتصویر ازاین فیلم را که فراهانی درحال درآوردن لباس خود بوده را به نمایش میگذارد.


23 خرداد 1391 +26 -12
ناشناس: چرا کامل نشونش ندادی
9 تیر 1391 +23 -3
ناشناس: ایکاش زنان ایرانی ارزش و مقام خود را درک کنند.و با این چیزهای بیخود ارزش خود را زیر سوال نبرند.
12 تیر 1391 +9 -16
پونه: هرکس اختیار اعمال و رفتار خودش رو داره ما کی باشیم که در مورد دیگران نظر بدیم همانطور که خداوند انسان را از بدو خلقت عریان و موجودی اختیاری آفریده است .
12 تیر 1391 +9 -14
poneh: حالا چرا شما کاسه داغ تر از آش شدین نه که مملکت ما مدینه فاضله است . یعنی کشور ما مشکل دیگه ایی نداره مشکل ما فقط شده این خانم اونهایی که همینجا زندگی می کنندواقعا پاک و بی گناهن ؟!!!
14 تیر 1391 +6 -9
علی اکبر: عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت
که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
29 آذر 1391 +7 -5
علی: توی ایران با توجه به فرهنگی که ما داریم بوسه یک زن با مرد غریبه در خیابون بسیار نکوهیده و نشانه ی مورد داشتن یک زن هستش اما اونور آب حضور یک زن نیمه برهنه در خیابون کاملا عادی و قابل هضمه درحقیقت هنجارهای ما با اونا فرق داره الآن هم گلشیفته اونجایی که هست کار خاصی نکرده مثل تورهای سیاحتی که از ایران به همین دوبی خودمون میرن که هنوز نرسیده تا حد امکان لباساشونو در میارن چه برسه به وقت رسیدن گناه گلشیفته اینه که اولا همه میشناسنش دوما مردم ما حقایق جامعه ی خودمونو فراموش کردن وقتی پدر و مادرش دارن حاشا میکنن دیگه گیر ندین
23 دی 1391 +10 -8
مهراب: قربونت برم آبروی خودشه -.....خودشه اصلاٌ بمب بزاره منفجرش کنه به کسی چه
20 بهمن 1391 +11 -7
سارا: به نظرمن آدم خیلی میتونه عقده ای باشه که این رفتاررو انجام بده واقعا براش متاسفم
5 فروردین 1392 +19 -3
سیمین: باسلام.به نظرمن کسی که زیبایی اندیشه داشته باشد.زیبایی جسم رابه نمایش نمیگذارد
5 فروردین 1392 +11 -6
یاس: ما نه خداییم و نه می تونیم دربارش قضاوت کنیم!!! نه اینکه تو ایران بود خیلی به اون و بازی هاش بها میدادند؟!! تا دیروز هیشکی ازش حرفی نمیزد اما حالا!!! ایران خودمون که بدتر از اونور شده. اون خودشو اعتقادش و ما نباید اون و اعتقادشو ببریم زیر سوال!!
22 فروردین 1392 +11 -6
jian chao: بازیگر ها برای چی بازیگر میشن
/
16 خرداد 1392 +2 -1
ناشناس: والا چی بگم؟
2 تیر 1392 +17 -3
ناشناس: چرا کامل لخت و بدون سانسور نشون ندادی؟!
31 تیر 1392 +8 -3
ميلاد: به نظر من ايرادي نداره كه گلشيفته در خارج از كشور به حرفه خودش ادامه بده ولي نبايد فراموش كنه كه ايرانيه و اين جور حركات به دور از شخصيت و اعتقادات ايراني هاست
18 شهریور 1392 +4 -3
ناشناس: بزارید راحت باشه هرچی بیشتر توجه کنید بدتره هرکی تو قبرخودش میخوابه
3 مهر 1392 +2 -7
سارا: گلشیفته عزیز دلهاست هموطن عزیزم موفق باشی پدر و مادرش هرچی بگن ما قبول داریم استاد فراهانی ارزش و اعتبارش با این عکسهای کذب کمرنگ نمیشه.
12 مهر 1392 +3 -2
ساجده: حجاب یعنی من برای خودم ارزش دارم و فرد بی حجاب...
کش خودش رو بی ارزش نمیکرد.به خودم می بالم که حجاب دارم.
18 مهر 1392 +4 -2
علی: خاک توسرش
27 آبان 1392 +5 -1
ناشناس: خانم گلشیفته سلام شما ابروی دین اسلام مارو بردین ما چطور به خارجی ها نگاه کنیم بگیم اسلامی هستیم.
18 آذر 1392 +2 -0
ناشناس: خاک بر سرت. عقده ای.جو گیر.ابروی هرچی مسلمون رو بردی
18 آذر 1392 +1 -0
فاطمه: واقعا نمیدونم چی بگم... من خودم یه دخترم و میگم آدم میتونه بی حجاب باشه ولی خودفروشی با تن برهنه جلوی یک عده آدم هیز نمی دونم واقعا چی باید به ایشون گفت..
18 آذر 1392 +1 -0
مریم: گلشیفته جان واقعا متاستفم...این رفتار در شئن یه اسان مسلمان نیست...هرچند اگر الان دیگه به دبن اسلام کاری نداشته باش اما بازم بالاخره شما شیعه بودی
18 آذر 1392 +1 -1
سمی زنجان: باید ریشه این کارش روجستجو کرد مطمعنابی علت نیست بعدقضاوت وحکم صادر کرد
18 آذر 1392 +2 -1
فاطمه: این انگار خودشم به زور داره لباسشو درمیاره،نکنه چیزی به خورد بدبخت داده بودن؟؟؟
درهرصورت براش متاسفم
18 آذر 1392 +6 -0
ایکس: به نظر من او با این کارش نه تنها آبروی خودش را برد بلکه آبروی ماایرانی هارا نیز برد.
ما نباید آن زن را ایرانی بدانیم
24 آذر 1392 +5 -0
رهی: هوس بازی بیش نیستی
5 بهمن 1392 +1 -0
ناشناس: ارزوازقوچان.واقعاأدم بی دینی هستی آبروی ایران اسلامی مارابردی بیشرف
25 بهمن 1392 +2 -0
ناشناس: ماایرانی هستیم وبایددینمان رانگه داریم متأسفم
4 فروردین 1393 +2 -0
زهرا: حتما باید خیلی بی غیرت باشه که این کارو بکنه ولی من بعید میدونم
17 فروردین 1393 +2 -0
امین: جوگیر شده حیف نون
23 اردیبهشت 1393 +2 -0
اناهیتا: سگ نجس بی حیاخوب روته
28 اردیبهشت 1393 +3 -0
ن: خاک عالم به سره گل شیفته قبلن ذوسش ذاشتم
7 خرداد 1393 +4 -0
saba: واقعا که دارن ابروی مسلمانرو میبرن.
7 اسفند 1393 +1 -0
فرنوش: اولا پسرایی که میگن چرا این دختره این کارو کرده یعنی خودشو لخت کرده و شما که خیلی دینتون رو جدی می گیرید ،چرا خودتون تو اینترنت این چیزارو می نوسین تا بیاد پس شما هم گناه کردین چون بدن یک زنو دیدین پس همیشه فکر نکنین بقیه بیشتر از شما گناه کرذن و شما ادم های خوبی هستید دوما اره اون کار بدی کرده نباید می کرد ولی کار شما بد تر بود

نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.