رتبه حزب الله در میان ارتش های جهان

نهمین ارتش قدرتمند دنیا

کد خبر: ۱۹۳۷۹. شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۶ [ نسخه چاپی ]
روزنامه صهیونیستی 'اسراییل الیوم' به نقل از 'یائیرگولان' فرمانده نظامی منطقه شمالی ارتش این رژیم، حزب الله را نهمین نیروی نظامی قدرتمند دنیا معرفی كرد و نوشت: سید'حسن نصرالله' دبیركل حزب الله لبنان، یكی از هدفهای اصلی اسراییل در منطقه است.


به گزارش زلال نیوز، این مقام نظامی رژیم صهیونیستی، دغدعه اصلی خود در منطقه را وجود حزب الله در لبنان دانست و افزود: حزب الله دارای سلاح های پیشرفته ای است و اسراییل باید با درنظر گرفتن این جنبه، در كمین آنها باشد.

گولان با اشاره به روند اوضاع جاری منطقه گفت: احتمال وقوع جنگ در منطقه، بدون هشدار قبلی وجود دارد.

از سوی دیگر، 'دان هرئیل' معاون سابق رییس ستاد مشترك ارتش رژیم صهیونیستی نیز در مصاحبه با شبكه ۱۰ تلویزیون این رژیم با اشاره به قدرت و امكانات دفاعی و موشكی حزب الله تاكید كرد: هم اینك حزب الله به لحاظ برخورداری از امكانات دفاعی و موشكی، در رتبه نهم ارتش كشورهای جهان قرار دارد.

وی با اشاره به بی كفایتی ارتش این رژیم در سازماندهی هرگونه جنگ احتمالی در منطقه ادامه داد: نظامیان ارتش اسراییل از سطح آموزش نظامی كافی برخوردار نیستد، از این رو هنوز شایستگی لازم برای جنگیدن را كسب نكرده اند.

شبكه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز به نقل از یك مسئول امنیتی پیرامون احتمال وقوع جنگ میان ایران و رژیم صهیونیستی هم گفت: زمان وقوع جنگ، قطعا قبل از سال ۲۰۱۳ میلادی نخواهد بود.

این مقام نظامی رژیم صهیونیستی با اشاره به تحریم های مالی و اقتصادی غرب علیه ایران تصریح كرد: ما همچنان منتظر نتایج گفت وگوهای غرب با ایران هستیم.

مشرقنظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.